• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

PLETIVOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

Pletivové plotové systému sú pre svoje široké využitie jedným z najpopulárnejších oplotení. Pletivá majú široké spektrum využitia, od oplotenia  záhrad, dvorov až po oplotenie športovísk a firemných objektov. Pletivové plotové systémy sú zaujímavé aj vďaka svojej jednoduchej inštalácii, nízkym obstarávacím nákladom a svojej dlhej životnosti, ktorá je dosiahnutá pozinkovaním a následným poplastovaním pletiva a komponentov.

Okrem samotného pletiva ponúkame aj priemyselné zvárané pletivové panely, ktoré majú štnadardizovanú šírku 2500mm a upevňujú sa na stĺpiky. Panely sú zakončené na jednej strane ostňami s dĺžkou 30 mm, druhá strana je naopak zakončená na tupo s vodorovým drôtom. Ich výhodou je rýchla inštalácia, vysoká kvalita, vysoká bezpečnosť.

K pletivovým plotovým systémom ponúkame okrem typizovaných brán a bránok aj atypické podľa Vašej požiadavky. Vzhľadom na široký sortiment pri tomto type oplotenia, ktorý je možné zvoliť podľa konkrétnej situácie, je potreba na základe individuálneho návrhu spracovať riešenie a cenovú kalkuláciu.

 

     
Nebol nájdený žiadny záznam.

Pletivové plotové systémy