• rolvis@rolvis.sk
 • +421 (0)910 982 693

ATYPICKÉ MARKÍZY

Atypické markízy sú vyrábané individuálne pre neštandardné situácie, v ktorých nie je možné použiť štandardne ponúkané markízy. Ich využitie je časté pri moderných budovách, kde je možnosť ich prispôsobenia designu budovy. Atypické markízy sa naceňujú individuálne podľa danej situácie a od toho závisia aj ich ďalšie parametre ako ovládanie, maximálne rozmery a pod.

 


   
         

Ovládanie:
Markízu môžete ovládať ručne - kľukou, motoricky, alebo aj oboma možnosťami. K motoricky ovládanej markíze si ako doplnok môžete doobjednať čidlá, ktoré chránia markízy pred poškodením alebo riadia systém v závislosti od počasia.

Textílie:
Výber látky Vašej markízi je z hľadiska estetiky najdôležitejším momentom. Pomocou vzorkovníka sa rozhodnete aký vzor, alebo odtieň bude mať Vaša látka. Konečný výber vzoru odporúčame zvoliť pri osobnom stretnutí.

Vzorkovník textílií:
Si môžete prezrieť po kliknutí na tento ODKAZ.

Popri estetike majú použité textilné materiály veľmi dôležité technické vlastnosti:

 • Vode odolnosť
  Použité látky udržia najmenej 325 mm vodného stĺpca bez presakovania. To znamená, že látka až do výšky 32 cm nahromadenej vody odoláva presakovaniu.
 • Odpudzovanie prachu
  Tkanina je impregnovaná, vďaka čomu na nej usadený prach dažďová voda ľahko zmyje.
 • Ochrana
  Textílie disponujú proti plesňovou ochranou.
 • UV-filter
  Počas užívania budete cítiť, že medzi tieňom a tieňom je rozdiel. Látky našich markíz zodpovedajú najprísnejším kritériám dnešnej doby ohľadom UV ochrany.


Textílie vďaka impregnačným meteriálom a technologickým prostupom sú odolné voči väčšine znečistení. Všetky tieto vlastnosti Vám zabezpečujú 5 ročnú záruku.

Farba konštrukcie:
Konštrukcia markízy je v základnom prevedení vo farbe bielej alebo za príplatok podľa Vášho ľubovoľného výberu z farebnej škály podľa vzorkovníka RAL.

Elektro-príslušenstvo:

                       
 veterný senzor  slnečný senzor otrasový senzor dažďový senzor
Nebol nájdený žiadny záznam.

Atypické markízy