• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

 

kalkulacia

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Ak hľadáme pre svoju nehnuteľnosť ideálne dvere s vynikajúcimi vlastnosťami, tak sú pre Vás hliníkové dvere tým najlepším riešením. Hliníkové vchodové dvere sú určené ako vstupné dvere tam, kde je požadovaná špičková kvalita, vynikajúca tepelná izolácia a mechanická odolnosť, spolu s dlhou životnosťou. Aj základná údržba postačí k tomu, aby spoľahlivo slúžili tak po mnohých rokoch ako v prvý mesiac. Svojimi úžitkovými vlastnosťami a vzhľadom sa hliníkové vchodové dvere radia medzi luxusné a reprezentatívne prvky každej stavby.

Vchodové dvre sú vizitkou každej domácnosti, preto je dôležitý ich správny výber. Vzhľad hliníkových dverí je možné prispôsobiť akejkoľvek nehnuteľnosti, novostavbe aj staršiemu domu. Dvere si môže každý zaobstarať podľa svojich predstáv a vlasného vkusu. Vytvorte si originálne dvere, vďaka nerezovým doplnkom LOMAX. Ponúkame široký výber originálnych nerezových doplnkov, ktoré sú odolné voči poškodeniu a vydržia dlho ako nové. Vzniknú tak originálne dvere s atraktívnym vzhľadom a vysokou pridanou hodnotou. Tiež u farieb je ponuka takmer neobmedzená, je možnosť vyrobiť hliníkové vchodové dvere v dekore dreva, alebo farebnom prevedení podľa vzorkovníku RAL. Sme pripravení Vám pomôcť s výberom dverí pre Váš dom a to vždy s ohľadom na Vaše predstavy. Samozrejmosťou je cenová ponuka zdarma, výroba presne na mieru aj veľké množstvo doplnkov, vrátane kľučiek, zámkov a výplní.

Výhody dverí - AL Aktiv

Hliníkový rám je zárukou vysokej kvality. Dvere sú v každom dome vystavené najväčšej každodennej záťaži. LOMAX preto ponúka vchodové dvere hlavne z hliníkových profilov, ktoré sú svojou vysokou stabilitou a dlhou životnosťou zárukou bezproblémového komfortného užívania dverí bez ohľadu na rozmary počasia a častosť používania. Ďalším dôležitým prvkom je použitie 3-bodového kovania s automatickým zamykaním, ktoré Váš domov bezpečne ochráni. Aby sa vyhovelo požiadavkám na tepelnú izoláciu je použitý zateplený profil s možnosťou zabudovania trojskla.

Technické parametre dverí - AL Aktiv

  • nemecké profili Heroal 110ES
  • stavená hĺbka systému 72 mm
  • trojbodový zámok GU Secury standardem
  • výplň HPL 40 mm Ug = 0,61 W/m2K-1
  • izolačné trojsklo 40 mm Ug = 0,6 W/m2K-1
  • koeficient priestupu tepla celého výrobku Uw = 1,3 W/m2K-1
  • široká ponuka okrasných výplní originálneho designu LOMAX Creative
  • možnosť voľby doplnkov (madlá, elektrické zámky, kukátka a ďalšie)
Výsledok 1 - 1 z 1

Vchodové dvere

Základná cena za variantu
Predajná cena
Predajná cena bez DPH
Zľava
DPH
Štandardná cena: