• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

 

kalkulacia

PRIEMYSELNÉ ROLOVACIE BRÁNY

Priemyselné brány často slúžia k uzavretiu výrobnej haly, továrne, skladu, hangáru, depa a ďalších objektov, v ktorých je kladená požiadavka na možnosť prejazdu veľkých dopravných prostriedkov. V oblasti priemyselného sektoru sú kladené veľmi vysoké nároky na životnosť, variabilitu, funkčnosť a bezpečnosť uzavretia stavebného otvoru. Aby boli všetky tieto požiadavky splnené, brány musia mať dokonale premyslenú konštrukciu a precízne prevedenie profilov. V praxi sa vďaka svojim vlastnostiam používajú stále častejšie ako náhrada sekčných brán.
 
Výhody priemyslených rolovacích brán:
  • Maximálna bezpečnosť, kvalitné pohony
    Pre výrobu brán používame rokmi preverené kvalitné pohony. Brány sú vybavené štandardnými bezpečnostnými prvkami podľa normy EN 13241-1. Ďalej je možné brány vybaviť dodatočnými bezpečnostnými prvkami podľa požiadavky užívateľa alebo podľa použitého spôsobu riadenia.

  • Široká škála lamiel a povrchov
    Priemyselné rolovacie brány je možné vyrobiť z rôznych typov lamiel, materiálov a s rôznou povrchovou úpravou lamiel. Vyberať môžete jednostenné, dvojstenné, zateplené, nezateplené, špeciálne rýchlobežné, protipožiarne a s prerušeným tepelným mostom. Z povrchových úprav ponúkame pozinkované, prírodné alebo lakované lamely podľa RAL. Brány vyrábame z ocele, hliníka a nerezu.

  • Úspora miesta a ekonomická prevádzka
    Priemyselné brány majú minimálne požiadavky na voľný priestor pre montáž a prevádzku. K ďalším prednostiam priemyselných brán patrí jednoduchá opraviteľnosť v prípade mechanického poškodenia a ľahká údržba bez nutnosti pravidelných výmen pomocných konštrukčných prvkov, ako sú napríklad torzné pružiny sekcionálnych brán.


TYPY PRIEMYSELNÝCH ROLOVACÍCH BRÁN

Rolovacie brány - INDUSTRIAL

Komplet rolovacích brán INDUSTRIAL sa skladá z lamelového panciera, vodiacich líšt a pevných alebo pojazdných konzol s hriadeľom, na ktorú sa navíja pancier. Priemyselné garážové brány sú vybavené bočným pohonom a riadením GfA Elektromaten. Brány je možné vyrobiť v mnohých rôznych prevedeniach podľa požiadaviek zákazníka. Či už sa jedná o typ lamely, rýchlosť otvárania a zatvárania, požiadavky na riadenie a ovládacie prvky, povrchovú úpravu panciera  apod. Okrem štandardnej rady INDUSTRIAL v ponuke nájdete aj variant brán SIMPLE, ktorú sme vyvinuli na základe požiadaviek zákazníkov. Jedná sa o konštrukčne jednoduchšie a menej variabilný systém pri zachovaní požiadaviek na bezpečnú a bezproblémovú prevádzku.

 Rýchlobežné priemyselné brány - INDUSTRIAL-SL

Principiálne sa jedná o totožné brány ako INDUSTRIAL s tým rozdielom, že pancier brán tvorí špeciálna lamela BP100ISL. Pohon brány je vybavený frekvenčným meničom. Maximálna rýchlosť otvárania je až 1,7m / s. v závislosti na rozmere brány. Rýchlobežným pohonom s frekvenčným meničom je možné vybaviť aj brány z lamely BP95FE. V tomto prevedení je možná max. Rýchlosť otvárania až 0,6m / s.

 

 

Protipožiarne priemyselné brány

Na dopyt je možné vyrobiť protipožiarne rolovacie brány s požiarnou odolnosťou EW30DP1-C.

 

TYPY LAMIEL

     
BP 95   BP 100ISL    
     
BP 146   BP 146L    
     
BP 162   BP 162L    

 

Nebol nájdený žiadny záznam.

Rolovacie priemyselné