• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

 

kalkulacia

Ovládanie

PDFTlačiťEmail
Základná cena za variantu
Predajná cena
Predajná cena bez DPH
Zľava
Suma DPH
Štandardná cena:
Popis
 RUČNÉ OVLÁDANIE  

Madlo pre ručné ovládanie brány
Je štandardne dodávané v prípade ručného ovládania brány

 

OVLÁDANIE POHONOM
 

SOMFY DEXXO
Pohony určené pro automatické ovládanie brán v privátnom sektore. Tieto pohony v spojení s bránami LOMAX splňujú všetky  požiadavky na bezepčnosť prevádzky podľa normy EN 13241-1. Samozrejmosťou je možnosť núdzového ovládania v prípade  výpadku elektrickej energie. Návod na obsluhu nájdete v sekcii na stiahnutie.

MARANTEC COMFORT
Pohony určené pro automatické ovládanie brán v privátnom sektore. Tieto pohony v spojení s bránami LOMAX splňujú všetky  požiadavky na bezepčnosť prevádzky podľa normy EN 13241-1. Samozrejmosťou je možnosť núdzového ovládania v prípade  výpadku elektrickej energie.

Bočný pohon MARANTEC
Pohon určený pre ovládanie priemyselných brán s vyššími požiadavkami na frekvenciu používania. Pohony je možné dodať aj v úprave pre nepretržité používanie. Samozrejmosťou je možnosť núdzového
ovládania v prípade výpadku elektrickej energie.

Ďiaľkové ovládanie Somfy
Ďiaľkové ovládače Somfy fungujú na frekvencii 868.3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov garážových brán, roliet a vjazdových brán. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku.

 Ďiaľkové ovládanie Marantec
Ďiaľkové ovládače Marantec fungujú na frekvencii 868.3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov garážových brán, roliet a vjazdových brán. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku. Ovládače sú kompatibilné so systémom "Homelink".