Cookie Consent by ExWeb.sk
  • rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE Z90PRO

Žalúzie s lamelou Z90PRO sú konštrukčne zhodné s klasickými žalúziami, sú však omnoho robustnejšie vďaka čomu odolávajú aj extrémnym poveternostným podmienkam. Lamely majú tvar písmena Z a sú vyrábané z valcovaného hliníka s hrúbkou 0,42 mm a šírkou 90 mm. Vďaka tomu neprepustia intenzívne slnečné svetlo do objektu, ale naopak zaistia jeho príjemné rozptýlenie. Ich špeciálny tvar presne do seba zapadajúcich lamiel umožňuje v uzavretom stave vytvoriť jednoliatu plochu bez presvitajúcich miest. Okrem toho, že regulujú intenzitu svetla v miestnosti, majú tiež významné tepelno izolačné vlastnosti, nakoľko vďaka svojmu špeciálnemu tvaru k sebe tesne priliehajú a znižujú cirkuláciu vzduchu medzi lamelali a oknom. Lamely sú upevnené k hornému nosnému profilu a sú vedené pomocou vodiacich líšt, čo zabezpečuje ich plynulý a prirodzený pohyb. Ponúkame varianty kde je nosný profil možné prekryť krycím plechom – pri priznanej viditeľnej montáži alebo krycím plechom pre zaomietanie. Žalúzie s lamelou Z93 je možné vyrobiť v rôznych rozmeroch. Šírka 500 – 4000 mm, plocha 1 žalúzie maximálne 8 m2 pri ručnom a 16 m2 pri motorickom ovládaní, preto sú vhodné aj pre tienenie veľkých plôch. Žalúzie je možné aj spájať do max. šírky 12 m a max. plochy 36 m2.

Farby lamiel Z90PRO

     
Silver   Dark Silver   Bronz   Antracit
 RAL 9006    RAL 9007    RAL 780S    RAL 7016
     
Silver grey   Basalt grey   Biela   Hnedá
 RAL 7001    RAL 7012    RAL 9016    RAL 8014
Metalic grey
DB 703

Príslušenstvo

     

Pohony Somfy J4WT
Pohony J4WT je možné zapojiť paralelne. Vďaka tomu môžete ovládať až 3 pohony jedným ovládačom a nemusíte investovať svoje peniaze do ďalších elektronických zariadení, ktoré sú pre ovládania iných pohonov nevyhnutné!

 

Diaľkové ovládanie
K ovládaniu žalúzie stačí iba jeden stisk tlačítka na diaľkovom ovládači alebo krátke pootočenie ovládacím koliečkom!

 

Slnečné čídlo
Motorizované žalúzie neslúžia iba ako designový prvok. Pokiaľ sú doplnené o čidlá, ktoré reagujú na poveternostné podmienky, môžu znižovať nákldy na chladenie či vykurovanie budovy.

 

Veterné čidlo
Vďaka veternému čidlo sú žalúzie chránené pred poškodením. Ak fúka príliš silný vietor, žalúzia sa automaticky zatiahne a tým je chránená pred poškodením.

Nebol nájdený žiadny záznam.

Z90PRO - exteriérové