• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

PERGOLOVÉ SYSTÉMY

Pergolové systémy s vodeodolným prekrytím slúžia na ochranu Vašej terasy proti slnku, dažďu, ale aj snehu. Preto posedenie pod Vašou pergolou už nemusí byť problémom aj počas horúcich alebo daždivých dní. Jednoduché a zároveň elegantné spojenie vysokoodolnej hliníkovej konštrukcie pergoly a tieniaceho systému Vás nadchne svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Konštrukcia pergoly umožňuje odvod dažďovej vody cez konštrukciu predných stĺpikov, preto nie je potrebné riešiť dodatočné odvodnenie dažďovej vody pomocou žľabov. Stačí sa v správny čas vhodne rozhodnúť pre správny typ tienenia.

 


   
                                                                                               

Ovládanie:
Pergolovú markízu môžete ovládať motoricky pohonom Somfy. K motoricky ovládanej pergolovej markíze si ako doplnok môžete doobjednať čidlá, ktoré riadia systém v závislosti od počasia alebo podľa zvoleného scénaru.

Vodeodolná látka PVC Blackout:
Výber látky Vašej pergolovej markízy je z hľadiska estetiky jedným z najdôležitejších momentov. Pomocou vzorkovníka sa rozhodnete aký odtieň bude mať Vaša látka. Konečný výber Vám odporúčame zvoliť pri osobnom stretnutí.

Farby látok PVC Blackout: biela, béžová a šedá

Farby podporných profilov látky: biela RAL 9016, béžová RAL 1013, strieborná RAL 9006 a čierna RAL 9005

Štrukturálna farba konštrukcie: biela RAL 9016, béžová RAL 1013, šedá RAL 9007, čierna RAL 9005, antracit RAL 7016 a hnedá RAL 8014

Doplnky: LED podsvietenie

Elektro-príslušenstvo:

veterný senzor slnečný senzor otrasový senzor dažďový senzor

 

Nebol nájdený žiadny záznam.

PERGOLOVÉ SYSTÉMY